WYPOSAŻENIE ŁAZIENEK

Witamy w zakładce dedykowanej wyposażeniu łazienek. Dedykujemy tę sekcję dla osób, które pragną urządzić wnętrze swojego domu w sposób gustowny i funkcjonalny. Grono takich osób stale wzrasta, podobnie jak sama popularność nowoczesnych łazienek i dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. umywalki, brodziki, wanny, baterie, panele natryskowe, szafki łazienkowe, lustra i wszelkie dodatki by taką łazienkę urządzić. W osobnej sekcji prezentujemy płytki ceramiczne.

Sprzedawane przez nas produkty, są trwałe i wysokiej jakości. Współpracujemy z wieloma producentami, a to wszystko po to by szeroki wybór asortymentu umożliwiał urządzanie pomieszczeń według najróżniejszych koncepcji. Przecież Państwa wnętrze, może być klasyczne, nowoczesne, w stylu włoskim albo też urządzone w stylu retro. Możliwości jest całe morze, nasi doradcy oprócz doradztwa i doboru asortymentu, mogą zaprojektować każdą łazienkę. Łazienka marzeń jest w zasięgu ręki. Zapraszamy do zapoznania się z częściową ofertą na naszej stronie, ale przede wszystkim czekamy na Państwa w naszych salonach.

WANNY, KABINY PRYSZNICOWE, BRODZIKI

Chcesz, żeby Twoja łazienka wyglądała lepiej? Oferujemy szeroki wybór wanien, kabin prysznicowych oraz brodzików od najlepszych producentów.

Chcemy sprawić byś czuł się wypoczęty, dlatego dla każdego klienta dobierzemy odpowiedni rozmiar, kształt, kolor i wykończenie. Szanując gusta naszych klientów w ofercie znajdują się wanny do zabudowy, wolnostojące, wolnostojące z nóżkami, oferujemy również obudowy do wybranych modeli oraz wanny z parawanem, który dopasowujemy do kształtu i rozmiaru. Dla klientów lubiących niestandardowe rozwiązania czy posiadających niewielką powierzchnię, możemy polecić drzwi oraz ścianki prysznicowe, a dla klientów ceniących wygodę i mających niewiele czasu, oferujemy eleganckie i funkcjonalne kabiny prysznicowe.

Stale obserwujemy trendy w aranżacji łazienek i stale też odpowiadamy na nie, wprowadzając do oferty nowości. Nasza oferta jest dopasowana do Państwa potrzeb. Zapewniamy szeroki wybór, wysoką jakość, szybką realizację, a przede wszystkim doradztwo, dobór oraz projekt. Nasze salony to miejsce, którego szukasz by urządzić łazienkę marzeń.

Marki, które znajdziesz u nas:

Ceramika sanitarna dawno przestała pełnić wyłącznie funkcję użytkową. Dzisiaj funkcjonalność oraz design musi iść w parze.

I taka jest właśnie nasza oferta umywalek, bidetów i pisuarów, pełna różnych wzorów i kształtów, od geometrycznych, obłych po wolnostojące. Ich wygląd jest również po to, by całe wnętrze nabrało charakteru oraz klimatu. Dlatego zachęcamy naszych klientów do tego, żeby zakupu ceramiki sanitarnej nie odkładali na ostatnią chwilę, ponieważ ona też ma wpływ na estetykę, funkcjonalność i potrafi odmienić każdą łazienkę.

W ofercie posiadamy następujące marki:

Myśląc o urządzaniu łazienki, nie można zapomnieć o meblach łazienkowych. Zapoznaj się z naszą ofertą mebli, które wpłyną na wygodę podczas korzystania z łazienki i nadadzą jej harmonii i uroku. Posiadamy szafki wiszące, stojące, szafki i półki pod umywalki z gotowej oferty, ale wiedząc że dla wielu z naszych klientów ważny jest indywidualizm, zapewniamy również możliwość zakupu mebli zrealizowanych pod konkretne zamówienie. Do wyboru wiele modeli w różnych stylach.

Ofertę mebli sukcesywnie poszerzamy o asortyment oświetlenia i luster. Wiemy, jak ważna jest spójność i harmonia we wnętrzu, dlatego projektując łazienki dla klientów, dobieramy wszystkie elementy. Naszym celem jest zaproponować Państwu łazienkę kompletną, co wpłynie na jej ostateczny wygląd i będzie miało duży wpływ na klimat, jaki będzie w niej panował.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępną ofertą, współpracujemy z poniższymi producentami:

Masz wątpliwości, jaką baterię wybrać do swojego domu? Nasza obsługa salonów pomogą wybrać model na miarę potrzeb, kierując się nie tylko stylem łazienki, ale również parametrami technicznymi, którymi powinna się charakteryzować.  Wszystko to sprawi, że armatura będzie dopasowana do koncepcji łazienki i jednocześnie będzie łączyła estetykę oraz praktyczność.

W naszej ofercie baterii jest wiele różnorodnych modeli, można do woli przebierać w kolorach i kształtach, dopasowując do własnych potrzeb. Posiadamy baterie umywalkowe, wannowe, prysznicowe, bidetowe, podtynkowe, bezdotykowe oraz wiele odmian każdej z nich. Produkty te charakteryzują się atrakcyjnym wyglądem i wysoką jakością. Są po prostu pięknym detalem uzupełniającym wyposażenie łazienek.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, współpracujemy z następującymi markami:

ZOBACZ RÓWNIEŻ

FH JACEK Sp. z o.o. Sp. K.
26-300 Opoczno, ul. Inowłodzka 30
NIP: 7681826850

tel. 44 736 39 02 do 06
fax 44 736 39 01 do 02
biuro@jacekfh.com.pl

© Copyright – FH Jacek płytki ceramiczne- łazienki grzechu warte