O firmie

Historia naszej firmy sięga roku 1998. Od ponad 20 lat podstawową działalnością jest zaspokajanie potrzeb naszych Klientów w zakresie wyposażenia łazienek oraz innych elementów wystroju wnętrz. Podążamy za trendami i tym samym, inspirujemy do ciekawych zmian w najbliższej przestrzeni Klienta.

FH Jacek to 2 salony wielkopowierzchniowe, które oprócz dostępu do produktów zapewniają doradztwo, projektowanie, dostawę do miejsca remontu czy budowy. Na całej przestrzeni salonu, nasi Klienci mogą czerpać inspiracje z gotowych rozwiązań. Ekspozycji towarzyszą aranżacje, które przy jednoczesnej prezentacji poszczególnych elementów oferty, stanowią przegląd aktualnych trendów wnętrzarskich.

W ofercie FH Jacek znajdują się kolekcje płytek ceramicznych z przeznaczeniem do łazienek, salonów, jadalni i kuchni, a także do pozostałych powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych, takich jak taras czy balkon. Uzupełnieniem oferty są kabiny prysznicowe, wanny, baterie, stelaże, umywalki, odpływy liniowe, listwy ozdobne. W części dotyczącej aranżacji wnętrz są produkty dekoracyjne, czyli oświetlenie, lustra, dodatki łazienkowe, grzejniki, meble łazienkowe. Dbamy również o dostępność chemii budowlanej oraz listew wykończeniowych.

Oferta firmy stale się zmienia, każdego roku wdrażamy nowe propozycje, odświeżamy asortyment podążając za trendami rynkowymi, tak by każdy zakup w naszym salonie kojarzył się pozytywnie i spełniał marzenia o pięknych i użytkowych wnętrzach. Jesteśmy przekonani, że nasze wieloletnie doświadczenie, pasja do urządzania wnętrz, profesjonalne wspieranie w procesie wyboru jest naszą najlepszą wizytówką w pracy z Klientem.

I jesteś w domu!

Oferta produktowa

FH JACEK Sp. z o.o. Sp. K.
26-300 Opoczno, ul. Inowłodzka 30
NIP: 7681826850

tel. 44 736 39 02 do 06
fax 44 736 39 01 do 02
biuro@jacekfh.com.pl

© Copyright – FH Jacek płytki ceramiczne- łazienki grzechu warte