Jacek BLOG

Nasz blog poświęcony jest w szczególności płytkom ceramicznym, które możemy wykorzystać do wykończenia łazienki w naszym mieszkaniu. Na blogu przedstawiamy najciekawsze rodzaje płytek oraz omawiamy aspekty z nimi związane. Zajmujemy się różnymi tematami skupionymi wokół łazienki, aranżacją jej wnętrza oraz wykorzystaniem dostępnej tam przestrzeni. Jeśli interesują Cię konkretne aspekty związane z płytkami lub wyposażeniem łazienki, skorzystaj z formularza kontaktowego, postaramy się Ci pomóc!

Dodano: 5 stycznia 2016

Bezfugowe układanie płytek – prawda czy fałsz?

Zapewne oglądając nową łazienkę u rodziny, znajomych czy przyjaciół spotkaliśmy się ze stwierdzeniem mamy płytki bezfugowe.

Czytaj więcej

Dodano: 15 grudnia 2015

Na co zwracać uwagę kupując płytki ceramiczne.

Kupując płytki warto mieć świadomość pewnych zasad, aby uniknąć potem rozczarowania i niepotrzebnego stresu związanego z remontem i wykańczaniem mieszkania. Płytki ceramiczne są materiałem bardzo specyficznym. Tak w uproszczeniu jest to uformowana i wypalona glina która w procesie prasowania, dekorowania i wypalania przyjmuje kształt i rodzaj uzależniony od technologii produkcji.

Czytaj więcej

Dodano: 20 listopada 2015

Kryteria, porady i przydatne informacje na temat doboru płytek ceramicznych.

Płytki ceramiczne, glazura ,terakota, gres dobieramy zależnie od osobistych upodobań estetycznych, często kierując się obowiązującą modą. Zawsze jednak należy pamiętać, że ich wzór czy kolorystyka nie powinny być jedynym kryterium wyboru. Byśmy byli zadowoleni z wybranych produktów które mają nam służyć wiele lat podstawowym kryterium wyboru muszą być parametry techniczne płytek w odniesieniu do konkretnych pomieszczeń czy stref w jakich mają być użyte. Z technicznego punktu widzenia płytki ceramiczne muszą mieć właściwe parametry techniczne i cechy odpowiednie do oddziaływania mechanicznego, termicznego, chemicznego któremu będą poddane w konkretnym pomieszczeniu. Należy również pamiętać, że dobór oświetlenia sztucznego czy wpływ światła dziennego w istotny sposób wpływają na wizualny wygląd wybranych produktów.

Czytaj więcej

Dodano: luty 2016

Cevisama 2016

Targi płytek ceramicznych Cevisama 2016

Czytaj więcej

Dodano: październik 2015

Cersaie 2015

Fotorelacja z targów Cersaie 2015 w Bolonii.

Czytaj więcej

Dodano: styczeń 2016

Płytki BALDOCER już w ofercie firmy JACEK

Miło nam poinformować, że wdrażamy do sprzedaży na naszych salonach kolekcje łazienkowe w formacie 33x100 z hiszpańskiej fabryki Baldocer. Prezentowane w boksach kolekcje będą dostępne na stanie magazynowym

Dodano: styczeń 2015

Nowy Serwis Internetowy

Zapraszamy do zapoznania się z nowym serwisem Internetowym Jacek fh. Znajdziecie tiu informacje o promocjach, nowościach w naszych salonach. Porady związane z remontem łazienki, informacje ....

Dodano: Grudzień 2015

Panele gipsowe Dunes już w ofercie firmy JACEK

Miło nam poinformować, że w naszym Salonie JACEK Piotrków Trybunalski otworzyliśmy strefę aranżacyjną z panelami gipsowymi firmy DUNES.

Czytaj więcej

Dodano: listopad 2015

Kolekcja płytek drewnopodobnych MADERA marki Polska Ceramika

Wprowadzamy na rynek kolekcję płytek drewnopodobnych MADERA marki Polska Ceramika.

Czytaj więcej