Firma

FH JACEK rozpoczęła swoją działalność w czerwcu 1998 roku. Od samego początku siedzibą firmy jest Opoczno ul. Inowłodzka 30.

Dominującą stroną działalności firmy jest hurtowa sprzedaż płytek ceramicznych na terenie całego kraju.
Sprzedawaliśmy płytki ceramiczne wszystkich polskich producentów : Grupa Paradyż, Tubądzin, Opoczno, Cersanit, Stargres, Nova Gala, Cer-Rol, Polcolorit, Ceramika Gres oraz płytki importowane z Włoch, Hiszpanii, Portugalii.

W roku 2015 świętujemy 18 lat działalności na rynku i przez ten czas sprzedaliśmy 18 mln m2 płytek ceramicznych.

18 LAT

na rynku

18 milionów m2

sprzedanych płytek

Firma Jacek od 1998 ROKU NA RYNKU

Firma Jacek to 18-letnie doświadczenie na polskim rynku. Sukcesywnie poszerzana oferta, dostosowana do aktualnych trendów rynkowych oraz płytki najwyższej jakości, zarówno importowane, jak i wiodących polskich producentów: Ceramika Paradyż, Tubądzin, Stargres, są doskonałą receptą na zadowolenie klienta.

W roku 2013, we współpracy z firmami Stargres i Ceramica Color, Firma Jacek wdrożyła na rynek własną markę produktów pod nazwą POLSKA CERAMIKA. Są to zarówno kolekcje łazienkowe, jak i kolekcje podłogowe – gres szkliwiony półpolerowany i deski podłogowe drewnopodobne. Firma cały czas poszerza ofertę w tym zakresie, rozwijając jednocześnie program promujący produkty polskich fabryk.

Ostatni okres działalności Firmy Jacek to także rozwój oferty w zakresie płytek importowanych z Włoch, Hiszpanii i Portugalii. W ofercie Firmy znajdą Państwo produkty takich firm jak: Baldocer, Prissmacer, Gres De Aragon, Halcon, EnergieKer, Domino, Ceramica Idea. Firma Jacek to także najkrótszy czas realizacji dostaw do klienta – dzięki pośrednictwu firmy spedycyjnej Schenker jesteśmy najszybsi.

Z życia firmy

Dodano: styczeń 2016

Płytki BALDOCER już w ofercie firmy JACEK

Miło nam poinformować, że wdrażamy do sprzedaży na naszych salonach kolekcje łazienkowe w formacie 33x100 z hiszpańskiej fabryki Baldocer. Prezentowane w boksach kolekcje będą dostępne na stanie magazynowym

Dodano: styczeń 2015

Nowy Serwis Internetowy

Zapraszamy do zapoznania się z nowym serwisem Internetowym Jacek fh. Znajdziecie tiu informacje o promocjach, nowościach w naszych salonach. Porady związane z remontem łazienki, informacje ....

Dodano: Grudzień 2015

Panele gipsowe Dunes już w ofercie firmy JACEK

Miło nam poinformować, że w naszym Salonie JACEK Piotrków Trybunalski otworzyliśmy strefę aranżacyjną z panelami gipsowymi firmy DUNES.

Czytaj więcej

Sprzedaż detaliczna

Sprzedaż detaliczną prowadzimy w naszych firmowych salonach:

Salon Jacek - Opoczno ul. Inowłodzka 30. Na powierzchni 1000 m2 znajdą Państwo szeroką gamę płytek ceramicznych producentów krajowych i zagranicznych, armaturę i ceramikę sanitarną, wanny i kabiny oraz drzwi, panele i farby.

Salon Jacek – Piotrków Trybunalski ul. Żelazna 4. Na powierzchni 2000 m2 znajdą Państwo szeroką ofertę płytek ceramicznych uzupełnioną ekspozycjami kabin prysznicowych, armatury, ceramiki sanitarnej. Salon szczyci się największą w regionie ofertą płytek ceramicznych krajowych i importowanych oraz największą ekspozycją w postaci 80 boksów.

Zapraszamy do zapoznania się ofertą poszczególnych salonów.

OPINIE KLIENTÓW

Pozytywnie zaskoczyła mnie ekspozycja płytek Salonie Jacek w Piotrkowie Trybunalskim. Płytki Hiszpańskie i Włoskie wyeksponowane w nowoczesny sposób aż trudno się zdecydować . Do tego w co trudno uwierzyć to co na ekspozycji dostępne w magazynie i miałam dostawę w ciągu 5 dni. Trochę znam branżę i wiem , że mało jest salonów które mają część oferty z importu na stanie magazynowym!!!

Zadowolona Renata z Bełchatowa

Jeśli szukacie fajnych pomysłów i aranżacji a to wszystko w dobrej cenie polecam JACKA. Razem z żoną kilkukrotnie odwiedzaliśmy rożne salony z płytkami w Piotrkowie i Łodzi. Mają sporo płytek z importu a ich ceny w porównaniu do cen łódzkich są mega konkurencyjne. Widać po produktach, że Salon zmienia się na coraz bardziej nowoczesny bo są w trakcie następnych nowych aranżacji. Wielki plus super pomysły projektowe. Polecam.

Jerzy Piotrków

Polecam Salon JACEK – miła i kompetentna obsługa przy realizacji projektu łazienki. Zakupiłam wszystkie produkty do nowej łazienki.

Klientka z Piotrkowa Trybunalskiego

Super sklep!!! Zakupiliśmy płytki ceramiczne do kuchni, do salonu, na taras oraz do dwóch łazienek wraz całym wyposażeniem w armaturę i ceramikę. Wykonali dla nas dwa projekty łazienek – zwłaszcza łazienka na poddaszu wyszła pięknie. Jak widać po cenach na ekspozycji -mają płytki na każdą „kieszeń”. Kupiliśmy płytki hiszpańskie które nam się bardzo spodobały a ceny na nie są konkurencyjne do sklepów w regionie a musze przyznać że zwiedziliśmy Piotrków, Bełchatów i Łódź. Szczerze polecam jeśli ktoś chce mieć gustowny design.

Ania i Piotr Wolbórz

Polecam salon Jacek w Opocznie. Najładniejsze aranżacje, płytki i polskie i hiszpańskie i większość produktów od ręki mają na magazynie. Przyjechałam z Drzewicy i wróciłam tego samego dnia z płytkami do domu. Dziękuję za miła obsługę.

Anna z Drzewicy

Gorąco polecamy. My z JACKA jesteśmy bardzo zadowoleni, bez ich doradztwa ciężko byłoby coś dobrać bo w dzisiejszych czasach oferta jest tak bogata, że ciężko się zdecydować – zwłaszcza przy ofercie płytek importowanych a chcieliśmy mieć po prostu coś niestandardowego. Obsługa na odpowiednim poziomie, projektantka naprawdę zaproponowała nam nietypowe połączenia płytek drewnopodobnych z nowoczesnymi szarościami które są na topie. I najważniejsze, że mieszkanie jest po prostu piękne

Małżeństwo Piotrków Trybunalski

Najlepszy salon w Opocznie z najlepszą ekspozycją. Warto podkreślić super pomysły na Hiszpańskie płytki. Projekt i łazienka wyszły super. Naprawdę atrakcyjne ceny na płytki importowane.

Klient z Opoczna

Polecam bardzo ze względu na szeroki wybór płytek. W okolicach nigdzie więcej nie da się tego zobaczyć. No może w Kielcach.

Anna - Końskie

Certyfikaty i Nagrody

WSPÓŁPRACA

Jednym z filarów działalności Firmy JACEK jest współpraca z odbiorcami hurtowymi produktów oraz sklepami oferującymi w sprzedaży płytki ceramiczne.

Od 18 lat budujemy pozycję zaufanego i pewnego partnera, który wspiera swoich kontrahentów wiedzą i doświadczeniem. Oferując nowe produkty, dostarczamy także najlepsze rozwiązania dotyczące wsparcia w projektowaniu i tworzeniu ekspozycji. Utworzenie własnej marki POLSKA CERAMIKA jest odpowiedzią na ciągle zmieniający się rynek, który wymaga nowych rozwiązań.

Kanał sprzedaży hurtowej firmy Jacek od lat dedykowany jest podmiotom gospodarczym, których podstawową działalnością jest sprzedaż płytek.

Warunkiem koniecznym rozpoczęcia współpracy hurtowej z naszą firmą jest posiadanie salonu sprzedaży z ekspozycją produktów oraz kontakt z działem logistyki lub managerami rynku. Szanujemy długotrwałe, dobre relacje z naszymi partnerami biznesowymi.

Architekci

Proponujemy Państwu podpisanie umowy współpracy na projektowanie pomieszczeń z oferowanych przez nas produktów.

zobacz więcej

Praca w Jacku

Jeśli chcesz pracować w prężnie rozwijającej się firmie, brać udział w szkoleniach i podnosić swoje umiejętności dołącz do nas!!

zobacz więcej

Sprzedaż hurtowa

Nasz magazyn hurtowy zajmuje powierzchnię 5000 m2 z czego 1000 m2 jest pod dachem, gdzie magazynowane są dekoracje.

zobacz więcej