Architekci / Projektanci

Sztuka nie dlatego jest wielka, że jest rewolucyjna,
ale dlatego jest rewolucyjna, że jest wielka.

Albert Camus

Kreatywność

Inspiruje

KREATYWNA
WSPÓŁPRACA

JACEK to salon łazienek, w którym każdy znajdzie produkty do aranżacji swojej łazienki. Zdajemy sobie sprawę, że tyle jest gustów, ilu klientów, dlatego ciągle wprowadzamy do naszej oferty nowe produkty, a nowoczesny design, który wkracza w nasze aranżacje podkreśla aktualne trendy. 

W naszych salonach stawiamy na rozwój, służąc swoim doświadczeniem oraz oferujemy miłą i kompetentną obsługę. Większość prezentowanych produktów posiadamy na stanach magazynowych, co jest dodatkowym elementem podkreślającym szybką i fachową obsługę.

Proponujemy Państwu podpisanie umowy współpracy na projektowanie pomieszczeń z oferowanych przez nas produktów. W ramach umowy zyskują Państwo dostęp do plików potrzebnych do procesu projektowania, szkoleń produktowych prowadzonych przez przedstawicieli producentów oraz próbek produktów, które można wypożyczyć, celem pokazania klientowi.

Oferujemy także dostęp do wyznaczonego miejsca, gdzie każdy z Państwa może spokojnie usiąść, by omówić projekt z klientem– w tym czasie mogą Państwo korzystać z ekspozycji na salonie, doradztwa naszych sprzedawców, jak też próbek produktów czy katalogów.


Oferujemy dostęp do plików graficznych dla Architektów
Logowanie do Strefy Architekta

W przypadku chęci nawiązania współpracy prosimy o kontakt z salonem

Firma JACEK

Piotrków Trybunalski, ul. Żelazna 4
tel. 44 649 30 73 do 74
fax 44 649 30 70
projektowanie@jacekfh.com.pl

lub
Dyrektor Handlowy
Arkadiusz Cichawa
tel. 507 023 624
arkadiusz.cichawa@jacekfh.com.pl